Kurumsal

Firma Profili

 
Yoğun yaşam tempomuzda her şeye yetişmek ve bunca farklı bilgi, görüş arasında doğru beslenmemiz için gerekli olan gıdaların temiz ve doğal olmasını araştırmanın çok zor olduğunu hepimiz biliyoruz.
 
Biz sizin için temiz ve doğal yapılmış ürünleri özenle araştırıp yerinden veya güvendiğimiz işletmelerden alıyoruz. Yaşadığımız şehrin değerini biliyor, şehrimizin tüm yemeklere lezzet katan yöresel üretilen zeytinyağı 
ve salçaları almak için uzaklara gitmiyoruz. Çünkü biz bu yörede yaşıyoruz. Anadolu'nun verimli topraklarında ürünlerin mevsimine ve zamanına en uygun nasıl ve ne şekilde işlenmesi gerektiğini yaşam kültürümüz sayesinde biliyoruz. Bizler bu bilgilerle, bu değerlerle yetiştik. Bu vesileyle kaliteli, hijyenik, doğal ürünleri kaynağından alıyoruz.
 
Siz enerjinizi kendinize ve sevdiklerinize harcayın diye, tedarik ettiğimiz doğal ve hijyenik ürünleri sofranıza ulaştırmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Kaliteli, sağlıklı ve hijyenik ürünleri en ekonomik koşullarla tüketicilerine ulaştıran öncü ve global bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Üretimini yaptığımız ürünlerde, tüketicisine yakın ve ona maksimum faydayı sağlayan, yenilikçi ve istikrarlı büyüyen bir firma olmaktır.

Kalite ve Hijyen

İnsan sağlığını ön planda tutarak,% 100 güvenli ve hijyenik şartlarda, sistematik, disiplinli, detaylı ve kalite sistemimizi sürekli kılarak müşteri memnuniyetini sağlamak tüm tedarik zincirimizin asıl görevidir.

Doğal Ürünler

İnsan sağlığına zararlı her türlü dış etkenlerden hijyen ve sanitasyon kurallarına uyularak arındırılmakta, sterilize edilerek üretilmekte aflatoksin içermemektedir.